Tréninky áčka v úterý a ve čtvrtek na hřišti od 17:30. V neděli 5.5. od 17:00 přivítají muži na domácím hřišti Hradec nad Svitavou. Vyplnění docházky zde.

Koclířov vs Sebranice/Horní Újezd

Starší žáci

Pokračujeme v čele

V sobotu jsme v Opatovci, kde hraje své zápasy Koclířov, rozehráli jarní část sezóny. Navzdory špatnému terénu se nám herně zápas podařil, vytvořili jsme si mnoho gólových šanci a soupeře k ničemu vážnějšímu nepustili. Horší už to bylo se zakončením. V prvním poločase jsme dali pouze jednou branku, ve druhém jsme byli malinko efektivnější, i když nám musel pomoct i soupeř, a nakonec jsme vyhráli 4:0.

• Sestava: Petr Kovář - Jan Kopecký, Lukáš Mach, Pavel Šprojcar, Josef Rosypal, Štěpán Němec, Patrik Novotný, Jan Kvapil, Josef Peška, Matyáš Bulva, Filip Flídr, Jakub Dvořák, Daniel Branda, Matyáš Vomáčka
  • Góly: Filip Flídr 2, Matyáš Bulva, vlastní