Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Přípravka

Den Datum Začátek Pořadatel    Další soupeři Výsledky
SO 5.9.2020 09:30 Morašice Němčice, Sebranice Výsledky Článek
HÚ / Morašice – Němčice 6 : 1 - Daniel Válek 3, František Flídr, Vojtěch Huryta, Josef Rosypal
HÚ / Morašice – Sebranice 11 : 1 - Daniel Válek 5, František Flídr 2, Martina Famfulíková, Sára Vomočilová, Kryštof Tomšíček, Matouš Zach
SO 12.9.2020 10:00 Jevíčko Radiměř / Hradec Výsledky Článek
HÚ/Morašice – Radiměř/Hradec nad Svitavou 10 : 2 - Daniel Válek 3, Matyáš Bulva 2, Vojta Huryta 2, Matouš Zach 2, Šimon Flídr
HÚ/Morašice – Jevíčko 10 : 2 - Daniel Válek 5, Matyáš Bulva 4, Matouš Zach
NE 20.9.2020 10:00 Březová Jevíčko Výsledky Článek
HÚ/Morašice – Jevíčko 7 : 2 - Daniel Válek 3, František Flídr 2, Matyáš Bulva, Vojtěch Huryta
HÚ/Morašice – Březová 10 : 0 - Daniel Válek 3, František Flídr 3, Matyáš Bulva 2, Matouš Zach, Jan Kvapil
NE 27.9.2020 09:30 Horní Újezd Městečko Trnávka, Němčice Výsledky Článek
HÚ/Morašice – Němčice 8 : 0 - Daniel Válek 4, František Flídr 2, Šimon Flídr, Kryštof Tomšíček
HÚ/Morašice – Městečko Trnávka 10 : 0 - Daniel Válek 3, Štěpán Řejha 2, Matyáš Bulva, Jan Kvapil, Martina Famfulíková, František Flídr, Šimon Flídr
HÚ/Morašice – Sebranice 3 : 0 - František Flídr, Šimon Flídr, Daniel Válek
NE 4.10.2020 10:00 Městečko Trnávka Radiměř / Hradece Výsledky Článek
HÚ/Morašice – Radiměř/ Hradec nad Svitavou 2 : 3 - Jan Kvapil, Daniel Válek
Ú/Morašice – Jevíčko 6 : 2 - Daniel Válek 5, Matouš Zach
HÚ/Morašice – Městečko Trnávka 7 : 0 - Daniel Válek 3, Vojtěch Huryta, František Flídr, Kryštof Tomšíček, Matyáš Bulva
NE 11.10.2020 10:00 Bystré Městečko Trnávka Výsledky Článek
SO 17.10.2020 09:30 Sebranice Jaroměřice / Jevíčko D Výsledky Článek
NE 25.10.2020 10:00 Radiměř Březová

Den Datum Začátek Pořadatel    Další soupeři Výsledky
NE 6.9.2020 09:30 Němčice Litomyšl B Výsledky Článek
Němčice – Horní Újezd/Morašice 18:3 (9:2) - David Boček 2, David Klusoň
Litomyšl „B“ – Horní Újezd/Morašice 6:8 (4:4) - Branky: Jaroslav Chaun 4, David Klusoň 2, David Boček, vlastní
NE 13.9.2020 09:30 Horní Újezd Němčice, Opatov Výsledky Článek
Horní Újezd/Morašice – Opatov 1:10 (0:4) - David Boček
Horní Újezd/Morašice – Němčice 2:8 (1:3) - David Boček, Jan Svoboda
SO 19.9.2020 09:30 Březová Bystré, Sebranice Výsledky Článek
Horní Újezd/Morašice – Sebranice 3:6 (3:4) - Jaroslav Chaun 3
Březová – Horní Újezd/Morašice 3:12 (2:5) - David Klusoň 4, Štěpán Kovář 3, Samuel Vomočil 2, David Boček, Jaroslav Chaun, Dominik Prokop
Horní Újezd/Morašice – Bystré 2:1 (0:1) - David Klusoň, David Boček
NE 27.9.2020 10:00 Borová Opatov Výsledky Článek
Borová – Horní Újezd/Morašice 2:6 (0:4) - David Boček 3, Jaroslav Chaun, David Klusoň, Samuel Vomočil
Opatov – Horní Újezd/Morašice 7:0 (4:0)
NE 4.10.2020 09:30 Čistá Březová Výsledky Článek
Horní Újezd/Morašice – Březová 12:1 (5:1) - Jaroslav Chaun 5, David Boček 4, David Klusoň 2, Antonín Krejsa
Čistá – Horní Újezd/Morašice 6:4 (2:2) - Jaroslav Chaun 2, David Klusoň 2
NE 11.10.2020 09:30 Morašice Březová, Borová Výsledky Článek
NE 18.10.2020 09:30 Čistá Němčice, Bystré Výsledky Článek
NE 25.10.2020 10:00 Litomyšl Jevíčko, Borová

Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.