Vítejte na stránkách alternativní jarní části svitavského okresního přeboru. Všechny postavy jsou skutečné. Všechny brankové situace, zákroky, karty a drtivou většinu výsledků našich i soupeřů byste v uplynulých letech v okresním přeboru dohledali, nicméně administrátor stránky si vyhrazuje plné právo k jejich účelové kombinaci. Pokud se to kohokoliv dotkne, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Přípravka

Den Datum Začátek Pořadatel    Další soupeři Výsledky
SO 5.9.2020 09:30 Morašice Němčice, Sebranice Výsledky Článek
HÚ / Morašice – Němčice 6 : 1 - Daniel Válek 3, František Flídr, Vojtěch Huryta, Josef Rosypal
HÚ / Morašice – Sebranice 11 : 1 - Daniel Válek 5, František Flídr 2, Martina Famfulíková, Sára Vomočilová, Kryštof Tomšíček, Matouš Zach
SO 12.9.2020 10:00 Jevíčko Radiměř / Hradec Výsledky Článek
HÚ/Morašice – Radiměř/Hradec nad Svitavou 10 : 2 - Daniel Válek 3, Matyáš Bulva 2, Vojta Huryta 2, Matouš Zach 2, Šimon Flídr
HÚ/Morašice – Jevíčko 10 : 2 - Daniel Válek 5, Matyáš Bulva 4, Matouš Zach
NE 20.9.2020 10:00 Březová Jevíčko Výsledky Článek
HÚ/Morašice – Jevíčko 7 : 2 - Daniel Válek 3, František Flídr 2, Matyáš Bulva, Vojtěch Huryta
HÚ/Morašice – Březová 10 : 0 - Daniel Válek 3, František Flídr 3, Matyáš Bulva 2, Matouš Zach, Jan Kvapil
NE 27.9.2020 09:30 Horní Újezd Městečko Trnávka, Němčice Výsledky Článek
HÚ/Morašice – Němčice 8 : 0 - Daniel Válek 4, František Flídr 2, Šimon Flídr, Kryštof Tomšíček
HÚ/Morašice – Městečko Trnávka 10 : 0 - Daniel Válek 3, Štěpán Řejha 2, Matyáš Bulva, Jan Kvapil, Martina Famfulíková, František Flídr, Šimon Flídr
HÚ/Morašice – Sebranice 3 : 0 - František Flídr, Šimon Flídr, Daniel Válek
NE 4.10.2020 10:00 Městečko Trnávka Radiměř / Hradece Výsledky Článek
HÚ/Morašice – Radiměř/ Hradec nad Svitavou 2 : 3 - Jan Kvapil, Daniel Válek
Ú/Morašice – Jevíčko 6 : 2 - Daniel Válek 5, Matouš Zach
HÚ/Morašice – Městečko Trnávka 7 : 0 - Daniel Válek 3, Vojtěch Huryta, František Flídr, Kryštof Tomšíček, Matyáš Bulva
NE 11.10.2020 10:00 Bystré Městečko Trnávka Výsledky Článek
SO 17.10.2020 09:30 Sebranice Jaroměřice / Jevíčko D Výsledky Článek
NE 25.10.2020 10:00 Radiměř Březová

Den Datum Začátek Pořadatel    Další soupeři Výsledky
NE 6.9.2020 09:30 Němčice Litomyšl B Výsledky Článek
Němčice – Horní Újezd/Morašice 18:3 (9:2) - David Boček 2, David Klusoň
Litomyšl „B“ – Horní Újezd/Morašice 6:8 (4:4) - Branky: Jaroslav Chaun 4, David Klusoň 2, David Boček, vlastní
NE 13.9.2020 09:30 Horní Újezd Němčice, Opatov Výsledky Článek
Horní Újezd/Morašice – Opatov 1:10 (0:4) - David Boček
Horní Újezd/Morašice – Němčice 2:8 (1:3) - David Boček, Jan Svoboda
SO 19.9.2020 09:30 Březová Bystré, Sebranice Výsledky Článek
Horní Újezd/Morašice – Sebranice 3:6 (3:4) - Jaroslav Chaun 3
Březová – Horní Újezd/Morašice 3:12 (2:5) - David Klusoň 4, Štěpán Kovář 3, Samuel Vomočil 2, David Boček, Jaroslav Chaun, Dominik Prokop
Horní Újezd/Morašice – Bystré 2:1 (0:1) - David Klusoň, David Boček
NE 27.9.2020 10:00 Borová Opatov Výsledky Článek
Borová – Horní Újezd/Morašice 2:6 (0:4) - David Boček 3, Jaroslav Chaun, David Klusoň, Samuel Vomočil
Opatov – Horní Újezd/Morašice 7:0 (4:0)
NE 4.10.2020 09:30 Čistá Březová Výsledky Článek
Horní Újezd/Morašice – Březová 12:1 (5:1) - Jaroslav Chaun 5, David Boček 4, David Klusoň 2, Antonín Krejsa
Čistá – Horní Újezd/Morašice 6:4 (2:2) - Jaroslav Chaun 2, David Klusoň 2
NE 11.10.2020 09:30 Morašice Březová, Borová Výsledky Článek
NE 18.10.2020 09:30 Čistá Němčice, Bystré Výsledky Článek
NE 25.10.2020 10:00 Litomyšl Jevíčko, Borová

Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.