Další sezóna je u konce. Děkujeme všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podílí na fungování klubu, i všem fanouškům a našim příznivcům. Budeme se na Vás těšit v další sezóně.

A také Vás zveme na hřiště, kde se bude v sobotu 22.6. konat dětský den a v pátek 5.7. tradiční turnaj morašických čtvrtí.

25 října Derby V Litomyšli

25.října DERBY v Litomyšli

V neděli, v předposledním kole hodláme uhasit jiskru litomyšlským fotbalistům, kteří za poslední 2 zápasy získali plný počet bodů. Výkop je již v 14:30 a domácí budou mít další z mnoha pokusů Morašice porazit, což se jim ještě nikdy nepovedlo. Doufejme, že tuto tradici i nadále udrží....