V neděli 24.10. hostí naši mladší žáci od 10:00 Borovou a muži hrají od 14:30 derby proti Dolnímu Újezdu "B".

Tréninky přípravky a žáků probíhají v pondělí a středu od 17:00, předškolní děti přiveďte na hřiště každé úterý v 17:00.

V zájmu zkvalitnění služeb vás upozorňujeme, že docházka na áčkařské tréninky je monitorována trenéry, proto ji prosím vyplňujte zde.

Morašice vs Dolní újezd

Derby vypadalo pro lajcké oko diváka ne příliš vábně, čili 0:0

V téměř větrném počasí k nám dorazil zatím neporažený oddíl z Dolního Újezda. S tímto mužstvem máme pár společných vazeb, ať už současných, nebo již uplynulých, ale na ně musel Pavel Kuta, František Jandáček, Martin Novák i Zdeněk Škoda na 90 minut zapomenout.

Pokud čekalo čtvrttisícové publikum nějaké ostřejší utkání, kde bude plno tvrdých soubojů a každou chvíli bude ve vzduchu vonět sádra, tak se mohly v jejich mimických svalech obličejvých projevit gesta zklamání, protože kromě tyčky, kterou nastřelil v první půli starší a vyšší Vomáčka Jan, neměl Vojta Andrle ani Milan Janecký v bráně téměř žádnou práci.

Druhá půle přinesla ještě méně šancí, než ta první. Oba týmy si připsali po jedné šanci hlavou a pak i po jednom bodu do tabulky. Na hřišti tedy Dolní Újezd udržel i nadále neporazitelnost, však v pozápasovém rumovém klání totálně vyhořel a prohrál 6:1. Jediný, za to čestný úspěch hostí zaznamenal Svoboda Karel.

Žluté karty: M.Chmelík, Petr Kuta

Sestava: V.Andrle - T.Holomek, M.Chmelík, T.Rajman, M.Klement - Petr Kuta (J.Kopecký), Pavel Kuta, M.Štancl, J.Jokeš (Z.Škoda) - B.Válek, P.Vomáčka