Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Staré Hradiště vs Morašice

I krátká návštěva postačí

Po týdenním lijáku přišlo konečně jarní počasí a s ním i další důležitý zápas, po jehož zvládnutí bychom se dotáhli v tabulce právě na Staré Hradiště. Vítězství podřídil trenér nejen sestavu, ale snažil se dostatečně nabudit i hráče, což mu vkusně zarazil Burian. To byl na několik příštích hodin poslední okamžik, který vykouzlil v našich mimických svalech obličejových úsměv.

Domácí začali aktivněji, ale už ve 4. minutě musel opět pro zranění střídat M.Štancl. Co se dělo do 30. minuty pak nemám zdání, z vyprávění vím jen o tutovkách Válka Bohumila a Petra Kuty.

Staré Hradiště hned ze svojí první šance vstřelilo branku, jak se později ukázalo tak vítěznou, kdy se k domácímu útočníkovi (ne)šťastně odrazil míč a ten ho s klidem poslal do protipohybu Němce. Našeho brankáře pak ještě zastoupil Petr Kuta, když vyhlavičkoval z čáry střelu, která mířila do horního rohu.

Ve druhém poločase měli více šancí domácí, ale v koncovce byli stejně labilní jako my. Jednou z mála možností jak vyrovnat bylo přečíslení, ve kterém šli 3 naši hráči proti jednomu obránci, ale nedošlo ani k zakončení. Za týden nastupujeme doma proti poslednímu mužstvu tabulky a výhra bude již nutností.

Sestava: J.Němec - M.Ropek, M.Chmelík, T.Rajman, V.Štancl - Pavel Kuta, B.Válek, M.Štancl (Z.Škoda), J.Kopecký (J.Vomočil), Petr Kuta - M.Burian


Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.