Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Studijní Stáž A španělsko

Studijní stáž a shánění posil ve Španělsku

Stále častěji se ukazuje, že ani malé kluby v dvakrát okupované zemi nelení a snaží se pro svůj vzrůst udělat maximum. Když se nedají sehnat posily bez keců v okolních týmech, pak se musí hledat hold někde jinde v Evropě.

Pro zisk zkušeností, rozšíření kádru a zvýšení si kreditu u manželek se vydalo duo Kuta Pe a Kuta Pa do co by kamenem dohodil vzdálené španělské Barcelony. Po několikadením jednání s Pepikem Guardiolou, kde kaviáru bylo po kolena a šampaňské se nalejvalo z konví, se nakonec expedici ze Sokola podařilo získat několik posil na půlroční hostování. Mimo morašický kádr také nastoupí jako nová pracovní síla firem Alfa a Stavitelství Jokeš s.r.o..

Trenér Petr Kuta, jakožto léty ostřílený stavař zhodnotil architektonické prvky na jihu Evropy a rád by zapracoval něco podného i u nás...(zelený trávník po celém hřišti, plastové sedačky pro fan klub, zcela rovné lajnování atd.). Rovněž mu byla od Josefa Guardioli nabídnuta smlouva, že až za mnoho let skončí v morašickém fotbale, může svůj podzim života strávit jako 2 asistent trenéra právě po jeho boku v Barceloně.

Ostatní fotky ze studijního zájezdu naleznete ve složce Galerie


Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.