Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Třemošnice vs Morašice

Kočka myš, a to není metafora, přátelé

Po remíze v derby jsme zavítali k nováčkovi do Třemošnice již s uzdraveným Ropkem, ale bez brankáže Andrleho, který dal přednost koním, před kamarády. Díky vcelku bezchybné a dobře organizované navigaci jsme dorazili bez větších problémů na místo konání. Takovou poslední pseudoradostí byla informace, že na jedné z lajn bude operovat nám dobře známý arbitr Olda Bleša.

Od první minuty jsme všichni zjistili, proč jsou Třemošnice na špici tabulky a že to asi nebude moc komická sranda. Ty nás sfoukli jak svíčku, prostě parádičky, nahrávečky, střelbička. Celej první poločas jsme se motali po hřišti jak vítr v bedně a nebýt několika výborných zákroků Lněničky a trochu kravského štěstí, tak jsme šli do kabin s mnohem větším přídělem, než jen 1:0.

Do druhého poločasu přišlo několik změn v sestavě, ale domácí měli stále převahu. Teoretická naděje na nějaký bodový zisk byla živena pouze do okamžiku, než z přímého kopu přidal kapitán druhou branku. V nastaveném čase jsme inkasovali ještě jednou, kdy střídající útočník pečetil výsledek na 3:0.

Domácí hráli velmi dobře, ale my jsme jim zisk tří bodů naší hrou dost ulehčili. Golman Třemošnice mohl být rád, že nebylo zas až tak špatné počasí, poněvadž by v bráně asi nastydl. Snad jediným kladem z naší strany je to, že se nám fanklub rozrostl o další psy. A teď zbývá jen čekat, než se vytřou a díky prodeji jejich produktů se zvýší dotace:-)

Žluté karty: Pavel Kuta, B.Válek, M.Klement

Sestava: J.Lněnička - J.Vomočil (J.Jokeš), M.Chmelík, T.Rajman, M.Ropek - J.Kopecký (Z.Škoda), Pavel Kuta, M.Štancl, M.Klement - T.Holomek, P.Vomáčka (B.Válek)


Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.