Vítejte na stránkách alternativní jarní části svitavského okresního přeboru. Všechny postavy jsou skutečné. Všechny brankové situace, zákroky, karty a drtivou většinu výsledků našich i soupeřů byste v uplynulých letech v okresním přeboru dohledali, nicméně administrátor stránky si vyhrazuje plné právo k jejich účelové kombinaci. Pokud se to kohokoliv dotkne, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Víkendové Zápasy Odloženy

Víkendové zápasy odloženy

Kvůli sněhové pokrývce, nízkým teplotám a malému zájmu diváků byly odloženy víkendové zápasy v Pardubickém kraji. Možná se totéž stalo i v ostatních částech naší společné vlasti, ale to nás v tuto chvíli nemusí zajímat. Náhradní termín je stanoven na středu 28.října tohoto roku.

Dorost: Morašice - Česká Třebová 12:15 SEZČ
Muži: Morašice - Choceň B 14:30 SEZČ