Tréninky áčka v úterý a čtvrtek od 17:30, vyplnění docházky a výjimečné termíny zde.

Tréninky a hry pro mladší se konají v tělocvičně od pondělí do středy, začátek vždy v 17:00, více zde.

Soustředění nejen pro áčko se koná 10.-12.2. jako tradičně v Daňkovicích, více info pro zájemce u V. Štancla.

Průběžný stav termínové listiny pro jarní část k nahlédnutí zde.

Víkendové Zápasy Odloženy

Víkendové zápasy odloženy

Kvůli sněhové pokrývce, nízkým teplotám a malému zájmu diváků byly odloženy víkendové zápasy v Pardubickém kraji. Možná se totéž stalo i v ostatních částech naší společné vlasti, ale to nás v tuto chvíli nemusí zajímat. Náhradní termín je stanoven na středu 28.října tohoto roku.

Dorost: Morašice - Česká Třebová 12:15 SEZČ
Muži: Morašice - Choceň B 14:30 SEZČ