V neděli 24.10. hostí naši mladší žáci od 10:00 Borovou a muži hrají od 14:30 derby proti Dolnímu Újezdu "B".

Tréninky přípravky a žáků probíhají v pondělí a středu od 17:00, předškolní děti přiveďte na hřiště každé úterý v 17:00.

V zájmu zkvalitnění služeb vás upozorňujeme, že docházka na áčkařské tréninky je monitorována trenéry, proto ji prosím vyplňujte zde.

Víkendové Zápasy Odloženy

Víkendové zápasy odloženy

Kvůli sněhové pokrývce, nízkým teplotám a malému zájmu diváků byly odloženy víkendové zápasy v Pardubickém kraji. Možná se totéž stalo i v ostatních částech naší společné vlasti, ale to nás v tuto chvíli nemusí zajímat. Náhradní termín je stanoven na středu 28.října tohoto roku.

Dorost: Morašice - Česká Třebová 12:15 SEZČ
Muži: Morašice - Choceň B 14:30 SEZČ