Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

A Bylo Jaro

A bylo Jaro, všechno, všechno kvetlo...

O víkendu začíná druhá, většinou ta těžší, polovina soutěže. Letošní rok asi nebude vyjímkou. Zimní příprava byla naplánována standartně, včetně soustředění a následných přípravných zápasů. S tréninkovou účastí to nebylo nijak zvlášť valné. Z bezpečnostních či jiných důvodů se nám nepovedlo ani jednou překročit maximální povolenou kapacitu morašické tělocvičny. Nejvyšší počet lidí se sešel jen na zimním soustředění a i ten stál oproti minulým létům za hovno (po odečtení všech trenérů, funkcionářů a fanoušků fotbalu, kteří by do jarních bojů podle původního plánu neměli zasáhnout). Pokud většina jedinců trénovala v soukromí, pak je vše v pořádku, bohužel to vypadá, že se nám místo fyzické kondice dokázal zvýšit akorát průměrný věk v kádru.

Přípravná utkání jsme sehráli s výsledky:
M - Ústí nad Orlicí B 0:2, M - Ústí nad Orlicí (dorost) 1:2, M - Řetová 1:0,
M - Kerhartice 2:0, M - Zámrsk 1:3, M - Česká Třebová 2:1 a M - Sebranice 2:3


V neděli 27.3. hrajeme první mistrovské utkání od 15:00 (SELČ) na domácím hřišti proti Starému Hradišti. Pokud budou klimatické podmínky a terén určeny sudími jako nezpůsobilé, bude se jako náhradní hřiště ničit to v Cerekcici nad Loučnou.

Tréninky jsou nyní každé úterý a čtvrtek / pátek od 17:30. Čtvrteční tréninky mohou být přesunuty na pátek pro slíbenou vysokou účast hráčů (více než 5).

V sobotu 26.3. od 9:00 RÁNO je brigáda na hřišti (ne v hospodě) - účast hráčů povinná, pomoc fanclubu vítána


Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.