Muži hrají doma netradičně v sobotu od 14:00 proti Linharticím.

Tréninky přípravky a žáků probíhají v pondělí a středu od 17:00, předškolní děti přiveďte na hřiště každé úterý v 17:00.

V zájmu zkvalitnění služeb vás upozorňujeme, že docházka na áčkařské tréninky je monitorována trenéry, proto ji prosím vyplňujte zde.

Morašice vs Moravská Třebová

Bronzová Moravská

Jelikož naši reprezentanti nepostoupili na Slovensku do finále a zápas o bronz se kryl s tím fotbalovým, strávila většina fanoušků své odpoledne v hospodě u televize, tudíž si musíme vystačit s hodnocením zápasu viz. noviny svitavska.

Hostující mužstvo bylo od začátku aktivnější a vytvořilo si územní převahu. Pomohla mu také brzká vedoucí branka Staňka ve 4. minutě po rozehraném rohovém kopu – 1:0. Domácí byli po inkasovaném gólu viditelně zaskočení, soupeř je přehrával a nutil k chybám. Logickým vyústěním byl ve 33. minutě druhý míč v síti Lněničky, o který se postaral Kučerňák. Slovan do poločasu jasně ovládl hru a Morašické k ničemu vážnému nepustil. Domácím přece jen pomohla poločasová domluva v kabině a po změně stran svůj výkon zlepšili. Přidali na aktivitě, snažili se o kontaktní gól, ale přes několik slibných příležitostí nebyli při zakončení úspěšní. Hosté si vítězství bez větších komplikací pohlídali

Zápas: Morašice - Moravská Třebová 0:2

Sestava: J.Lněnička - M.Klement, T.Holomek, M.Chmelík, J.Jokeš - B.Válek, J.Kubeš, Pavel Kuta, M.Ropek - P.Vomáčka (V.Jetmar), Z.Škoda (Z.Lorenc)