V neděli 24.10. hostí naši mladší žáci od 10:00 Borovou a muži hrají od 14:30 derby proti Dolnímu Újezdu "B".

Tréninky přípravky a žáků probíhají v pondělí a středu od 17:00, předškolní děti přiveďte na hřiště každé úterý v 17:00.

V zájmu zkvalitnění služeb vás upozorňujeme, že docházka na áčkařské tréninky je monitorována trenéry, proto ji prosím vyplňujte zde.

Moravany vs Morašice

Není na Škodu občas vyhrát venku

Domácí mužstvo záhájilo utkání náporem, ale naše obrana pozorně bránila a mohli jsme vyrážet k nebezpečným kontrům. Ve 13.min. jsme zahrozili trestným kopem z levé strany, který Moravany odvrátili na roh, ze kterého jsme se již prosadili, když míč prošel obranou k volnému Škodovi, který se zblízka nemýlil. Domácí mužstvo zvýšilo své úsilí o vstřelení gólu, ale bez efektu. Důležitý moment v průběhu utkání přišel ve 30.min., kdy se domácí brankař střetl s Válkem mimo pokutové území a jeho likvidační faul byl oceněn pouze žlutou kartou a Válek musel být následně střídán s ohromným výronem v kotníku. Válka nahradil Lorenc a za 2 minuty přišla velká možnost pro domácí srovnat skóre, zahrávali totiž penaltu, kterou ovšem Lněnička bravůrně zlikvidoval. Ve 35.min. však již nestačil na střelu v pokutovém území a domácí srovnali na 1:1. Moravany nepolevili a jejich snaha byla korunována ve 39.min., kdy nádhernou střelou z dálky šli do vedení - 2:1.

Ve druhém poločase chtěli domácí zvýšit vedení a tlačili se před šestnáctku, jenže se v 57 min. po standartní situaci opět prosadil Škoda a bylo vyrovnáno - 2:2. Pro domácí to byl šok, ale přišly horší chvíle. V 62.min. se Škoda protáhl po pravé straně do pokutového území, kolem vybíhajícího brankaře strhl vedení na naši stranu - 2:3 a tím dokončil svůj hattrik. Tento výsledek si domácí nechtěli vůbec připustit a jejich snaha o vyrovnání byla výrazná, nikoli však úspěšná. Do hry vstoupily i emoce a v 82.min. po nepřehledné situaci v pokutovém území domácích šli předčasně do sprch dva hráči, brankář Moravan a od nás Václav Jetmar. Vítězství jsme si již nedali vzít a tak se zrodil velice překvapivý výsledek.

Zápas: Moravany - Morašice 2:3

Góly: 3x Z.Škoda

Sestava:  J.Lněnička - M.Klement, M.Chmelík, T.Holomek, J.Jokeš - B.Válek (Z.Lorenc), M.Ropek, J.Kubeš, Pavel Kuta - P.Vomáčka (P.Vomáčka), Z.Škoda (V.Jetmar) <


Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.