Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Přelouč vs Morašice

S Přeloučí jsme se rozloučili

K odjezdu na poslední zápas se včas dostavili i ti největší opozdilci. Již dost široký kádr rozšířili až 3 diváci, každý zaujal několik volných míst v autobuse a vyrazilo se k Přelouči. Narozdíl od minulých utkání nastoupil v brance Michal Prešinský, který předvedl velice dobrý výkon, neboť několik tutových šancí soupeři chytil a za žádný inkasovyný gól nemohl.

Nezačali jsme špatně, ale soupeř byl dopředu hlavně po stranách velmi kvalitní a po našich nedůrazech v obraně vedl 2:0. Škoda snížil po krásném vysunutí od Lorence. První střelou si narazil o exvalského brankáře Poříze a druhou střelou do prázdné brány projevil instinkt zabijáka a chladnokrevně zavěsil. Začali jsme soupeře přehrávat, měli jsme vyloženou šanci, ale Přelouč nás zchladila gólem na 3:1.

Druhý poločas byl z naší strany opravdu kvalitní, soupeře jsme přehrávali a myslím, že se na naši hru dalo i koukat. Snížili jsme po pumelici Petra Kuty, kterou brankář vyrazil a do sítě ji po ostrém souboji s brankářem (což není u tohoto hráče vůbec obvyklé) dopravil staropečený otec Bojda Válek a konečně tak oslavil gólově narození svého synka. Asi 10 minut před koncem se k exekuci přímého kopu cca z 20 metrů postavil Zdenda Lorenc, předvedl svoji skvělou kopací techniku, když míč poslal ostrou střelou do horního rohu pořízovi branky, ale ten předvedl též svoji velkou kvalitu a míč vyrazil na roh. Všichni jsme již zvedali ruce, ale bohužel... Závěr se odehrával za obrovského tlaku Morašic, asi největšího za sezónu, ale nebylo nám přáno. Na výkonu z druhého poločasu by se dalo určitě stavět pro nadcházející sezónu, byli by spokojeni určitě i "ProtiKutaUltraFans".

Zápas: Přelouč - Morašice 3:2

Góly: Z.Škoda, B.Válek

Sestava: M.Prešinský - J.Jokeš, J.Kopecký (M.Klement), M.Chmelík, T.Holomek - M.Ropek, Z.Lorenc, V.Jetmar (J.Kubeš), Petr Kuta, B.Válek - Z.Škoda (P.Vomáčka)