Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Morašice vs Moravany

Křížem krážem a domů

S tímto celkem, který se krčí na prvním místě se nám análně (archivní statistiky pozn.redaktora) docela daří. Prý u nás nevyhráli od roku 2006. Upozorněni jsme byli opět na Kříže, který góly dává, nebo připravuje po většinu svého působení na hřišti. Jenže když je hráč o nějakou tu úroveň výš, tak se stane,že ho prostě občas neuhlídáte. Nyní se nám to stalo čtyřikrát.

V prvním poločase si naběhl před obránce, poté se dostal za ně a s klidem otevřel skóre. Vyrovnat mohl Klement, ale jeho nepříliš silnou střelu brankář chytil.

Začátek druhého poločasu Kříž zatáhl míč po lajně, předložil pod sebe a bylo to 2:0. Totéž za několik minut provedl opět a Lněničkovi nezbylo nic jiného, než lovit po třetí. Poslední zásah Moravanům daroval Chmelík, který vyslal Kříže samotného na Lněničku a ten do třetice nabídl spoluhráčovi skórovat do odkryté branky.