Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Polička B vs Morašice

Nebe a dudy

Hned ve 4. minutě překvapil Karmaše střelou ze třiceti metrů Vosmek a když po rychlém brejku dorážel Burián, bylo to 0:2. Domácí měli územní převahu, ale do poločasu zahrozili pouze ránou Kučery do břevna. Zato po změně stran se v koncovce prosadili. O bleskové snížení se postaral Jan Mužík a po faulu na téhož hráče vyrovnal z penalty Adamča – 2:2. V 74. minutě dokonal obrat střelou k tyči V. Klein a nestárnoucí J. Dittrich v samotném závěru zpečetil výsledek.