Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Pomezí B vs Morašice B

Pomezí B - Morašice B 3:1 (1:1)

V sobotu 11.8.vyrazilo Morašické béčko k prvnímu mistráku IV. třídy do Pomezí u Poličky, kde se střetlo se místním B mužstvem. Utkání pro nás začalo velmi dobře už ve třetí minutě jsme zahrávali rohový kop, míč se odrazil na nohu Pepy Kopeckého a ten nádherně přehodil brankáře 0:1. Domácí do poločasu ještě srovnali po chybě naší obrany 1:1.

Ve druhé půli jsme mohli jít opět do vedení, ale Jarda Vomočil netrefil z půlky hřiště úplně prázdnou branku. Pak převzali otěže domácí. Nejprve po rohovém kopu byl závar před bránou a v 65 min. šli domácí do vedení 2:1. Branka na konečných 3:1 padla v 85 min., když Tomáš Sopoušek neudržel míč v náručí a domácí ho doklepli do prázdné branky.