Vítejte na stránkách alternativní jarní části svitavského okresního přeboru. Všechny postavy jsou skutečné. Všechny brankové situace, zákroky, karty a drtivou většinu výsledků našich i soupeřů byste v uplynulých letech v okresním přeboru dohledali, nicméně administrátor stránky si vyhrazuje plné právo k jejich účelové kombinaci. Pokud se to kohokoliv dotkne, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Halovy Turnaj Mladsi Pripravky

Přípravka

Halový turnaj mladší přípravky

Vypadá to, že naši nejmenší se rozhodli rozdávat radost i v novém roce. Na našem úvodním turnaji roku 2020 jsme se znovu předvedli ve velice dobrém světle. Sice jsme začali porážkou po herně vyrovnaném zápase s domácím týmem, který turnaj nakonec vyhrál, ale poté jsme třikrát vyhráli (za zmínku rozhodně stojí výsledek s Litomyšlí) a remizovali po velice dobrém výkonu s Poličkou. Naším nejlepším hráčem byl vyhlášen Šimon Flídr, stejně jako na minulém turnaji v Libchavách se nejlepším střelcem turnaje stal Dáda Válek.

Sestava: Martina Famfulíková – Vojtěch Huryta, Daniel Válek, Šimon Flídr, František Flídr, Jan Nováček, David Boček, Sára Vomočilová, Samuel Vomočil, David Klusoň

Výsledky:

Dolní Újezd – Horní Újezd/Morašice 4:2

branky: Daniel Válek 2

Horní Újezd/Morašice – Litomyšl 9:0

branky: Daniel Válek 8, Sára Vomočilová

Horní Újezd/Morašice – Bystré 4:1

branky: Daniel Válek 2, Sára Vomočilová 2

Horní Újezd/Morašice – Sebranice 6:1

branky: Daniel Válek 2, Martina Famfulíková 2, Vojtěch Huryta, František Flídr

Horní Újezd/Morašice – Polička 1:1

branky: Daniel Válek

Konečné pořadí:

1.Dolní Újezd

2.Horní Újezd/Morašice

3.Polička

4.Bystré

5.Sebranice

6.Litomyšl

autor: Zdeněk Beneš


Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.