Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Halovy Turnaj Mladsi Pripravky V Dolnim Ujezdu

Přípravka

Halový turnaj mladší přípravky v Dolním Újezdu

Poslední letošní halový turnaj se nám opětovně vydařil. Kromě výborných výsledků těší především fotbalový projev, troufnu si říct, že ze všech mužstev jsme nejvíce kombinovali a některé naše akce snesly přísné měřítko. Získali jsme stejně bodů jako domácí zelený tým, ale zásluhou lepšího skóre jsme obsadili první místo my.

Sestava: Martina Famfulíková – Sára Vomočilová, Vojtěch Huryta, Daniel Válek, David Boček, Šimon Flídr, David Klusoň, Samuel Vomočil, František Flídr, Jaroslav Chaun

Výsledky:

Dolní Újezd zelení – Horní Újezd/Morašice 1:1

branky: Daniel Válek

Horní Újezd/Morašice – Čistá 3:0

branky: Daniel Válek 3

Dolní Újezd modří – Horní Újezd/Morašice 1:3

branky: David Boček, Daniel Válek, Jaroslav Chaun

Horní Újezd/Morašice – Sebranice 7:1

branky: Daniel Válek 3, David Boček, Jaroslav Chaun, Šimon Flídr, Martina Famfulíková

Horní Újezd/Morašice – Polička 2:0

branky: Daniel Válek, David Boček

\ Tabulka turnaje:

1.Horní Újezd/Morašice

2.Dolní Újezd zelení

3.Polička

4.Sebranice

5.Čistá

6.Dolní Újezd modří

Nejlepším brankařem (brankařkou) turnaje byla vyhlášena Marťa Famfulíková, naším nejužitečnějším hráčem David Boček. Pevně doufám, že nám forma vydrží i na venkovní turnaje. První jarní mistrovský turnaj by se měl uskutečnit v sobotu 18. 4. na Sebranicích, kompletní rozpis turnajů snad bude v nejbližších dnech.

autor: Zdeněk Beneš


Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.