Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Halovy Turnaj V Litomysli

Mladší žáci

Halový turnaj v Litomyšli

Na sobotní turnaj jsme odjížděli bez několika opor, a tak jsme byli zvědaví, jak v silné konkurenci obstojíme.

HÚ/MOR – FK PARDUBICE červení 0 : 3

Hned první zápas proti FK Pardubice – červení (pozdější vítěz turnaje) nám ukázal, v jakém tempu se turnaj bude odehrávat. Ve stručnosti řečeno, než jsme se stačili rozkoukat, byl konec zápasu. Soupeř byl všude dřív, pohyb bez balónu měl na jedničku a jejich kombinace….jedním slovem nádhera. Ale zase vím, že nemohu srovnávat nesrovnatelné.

HÚ/MOR – FC ŽAMBERK 1 : 0

V tomto utkání jsme měli asi jako v jediném trošku navrch a nebýt neproměněných šancí, mohlo být skóre vyšší. Naši hráči už nepůsobili tak zakřikle jak tomu bylo v prvním utkání a občas byla k vidění i hezká akce.

Gól: Jirka Kučera

HÚ/MOR – FK PARDUBICE bílí 0 : 3

Proti druhému týmu z Pardubic byla naše hra už znatelně lepší, ale kvalita soupeře byla jasná.

HÚ/MOR – LANŠKROUN 0 : 1

Vyrovnané a bojovné utkání se šťastnějším koncem pro soupeře.

HÚ/MOR – TJ SVITAVY 1 : 1

Opět vyrovnané utkání, kdy jsme se ujali vedení, ale po rohovém kopu soupeř před koncem zápasu zaslouženě vyrovnal.

Gól: Matěj Brettinger

HÚ/MOR – SK POLIČKA 0 : 5

V zápase s TJ Svitavy se nám zranil Kuba Bartoš. To bylo citelné oslabení a na výsledku se to podepsalo. Polička hrála výborně a zaslouženě si z turnaje odváží druhé místo.

Turnaj nám ukázal, že pokud budeme hrát to co umíme a budeme se fotbalem umět bavit, hrát ho pro radost, (občas by neškodilo i víc poslouchat trenéry 🙂 ) tak můžeme směle pomýšlet i na vyšší cíle, než jakých jsme dosáhli na turnaji i v podzimní části sezóny.

Musím vyzvednout Zuzku Famfulíkovou, jako jediná holka na turnaji se určitě neztratila a nejednomu útočníkovi pěkně zatápěla 🙂

Iva Kvapilová opět nezklamala a kromě pomoci s dopravou připravila klukům výborné občerstvení a vitamíny, za což ji moc děkujeme 🙂

Konečná tabulka

1.FK Pardubice (červení)

2.SK Polička

3.FK Pardubice (bílí)

4.TJ Svitavy

5.FK Lanškroun

6.TJ HÚ/MOR

7.FC Žamberk

autor: Jiří Kučera


Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.