Další sezóna je u konce. Děkujeme všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podílí na fungování klubu, i všem fanouškům a našim příznivcům. Budeme se na Vás těšit v další sezóně.

A také Vás zveme na hřiště, kde se bude v sobotu 22.6. konat dětský den a v pátek 5.7. tradiční turnaj morašických čtvrtí.

Hlava Xxii

Obecné

Hlava XXII.

Co musí hráči a fanoušci dodržovat na morašickém hřišti od 11. května:

- důsledně počítat přítomné a vykázat 101. člověka, který by se pokusil do areálu vměstnat

-dodržovat 2m rozestup mezi hráči a ostatními (tj. hráč např. neoslavuje vstřelený gól známým vběhnutím mezi fanoušky mačkající se těsně za autovou čárou, nýbrž gayským poplácáním v chumlu svých spoluhráčů; fanoušci toužící po exhibicionistickém slalomu by neměli zatáčky mezi hráči příliš "řezat")

-převléknout se až doma (doporučeno i pro zmíněné exhibicionisty)

-toalety navštěvovat pouze individuálně, nikoli ve skupinách

Pořadatel musí zajistit nádobu s dezinfekcí dostupnou všem bez rozdílu pohlaví a klubové příslušnosti a dezinfakovat všechny viry, které v areálu zůstanou po ukončení akce.

Pokud se chce někdo řídit zdravým rozumem, nebude mu v tom bráněno, prokáže-li se úředním povolením o jeho používání.