Tréninky áčka v úterý a čtvrtek od 17:30, vyplnění docházky a výjimečné termíny zde.

Tréninky a hry pro mladší se konají v tělocvičně od pondělí do středy, začátek vždy v 17:00, více zde.

Soustředění nejen pro áčko se koná 10.-12.2. jako tradičně v Daňkovicích, více info pro zájemce u V. Štancla.

Průběžný stav termínové listiny pro jarní část k nahlédnutí zde.

Jak Jsem Se Stal Divakem

Muži

Jak jsem se stal divákem

Býval jsem hráčem Premier League. Dostával jsem týdenní plat 100 000 liber a trénoval třikrát denně. Jednou mi řekli, abych před zápasem poklekl, protože na černém životě záleží. Řekl jsem, že u nás se zaklekává i na bílé a nikomu to nevadí. Od té doby jsem hrál Fortuna:Ligu. Dostával jsem měsíční plat 100 000 Kč a trénoval dvakrát denně. Jednou se mě novináři zeptali, jestli je pravda, že jsem se na Strahově sešel se Starkou. Zeptal jsem se jich, kterou strahovskou straku myslí a od té doby jsem hrál krajský přebor. Dostával jsem 1000Kč za zápas a trénoval třikrát týdně po práci. Jak jsme se tak plácali na desátém místě, přišli za mnou, jestli nechci hrát v přeboru o přední příčky. Řekl jsem, že ano a od té doby jsem hrál přebor okresní. Platil jsem příspěvky 700Kč a z tréninků se stačilo včas omluvit. Jednou se mě trenér zeptal, proč jsem se neomluvil z posledního tréninku. Řekl jsem mu, že kdybych věděl, že je opravdu poslední, určitě bych došel aspoň na pivo.

A tak jsem se stal divákem.

Originálem se můžete pokochat zde, svou jedinou povinnost ohledně docházky splnit zde.