Další zápas odehrají muži v sobotu v 16:30 v Hradci nad Svitavou.

Tréninky áčka úterý a čtvrtek od 17:30, případně upřesněno v docházce.

Cvičení pro nejmladší probíhá každé úterý od 17:00, elévci trénují každé pondělí od 17:00 a žáci ve středu od 17:00.

Přehlednou termínovou listinu všech kategorií najdete zde.

Krajska Ochutnavka

Přípravka

Krajská ochutnávka

První halový turnaj jsme odehráli v Dolním Újezdě. Obsazení bylo velice kvalitní, všichni soupeři hrají krajskou soutěž. I přesto jsme ve všech zápasech byli minimálně vyrovnanými soupeři.

Sestava: Martina Famfulíková, Vojtěch Huryta, Šimon Flídr, Daniel Válek, Jaroslav Chaun, Sára Vomočilová, David Boček, Jan Nováček, Samuel Vomočil, David Klusoň

Naše výsledky:

Horní Újezd/Morašice – Dolní Újezd „A“ 0:2

Horní Újezd/Morašice – Dolní Újezd „B“ 4:1

branky: Vojtěch Huryta, Šimon Flídr, Martina Famfulíková, vlastní

Horní Újezd/Morašice - Polička 0:0

Horní Újezd/Morašice - Litomyšl 2:3

branky: Daniel Válek, Vojtěch Huryta

Konečné pořadí se tentokrát nevyhlašovalo, pro nás je důležité, že jsme si ověřili, že dokážeme držet krok i se soupeři zvučnějších jmen. Celý tým zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení. Poslední turnaj roku 2019 odehrajeme v sobotu 7.12. v Libchavách.