Vítejte na stránkách alternativní jarní části svitavského okresního přeboru. Všechny postavy jsou skutečné. Všechny brankové situace, zákroky, karty a drtivou většinu výsledků našich i soupeřů byste v uplynulých letech v okresním přeboru dohledali, nicméně administrátor stránky si vyhrazuje plné právo k jejich účelové kombinaci. Pokud se to kohokoliv dotkne, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Obecni Ples

Obecné

Obecní ples

TJ Sokol Morašice, obec Morašice a MS Morašice zve všechny příznivce TJ Sokol Morašice, obce Morašice, MS Morašice a dobrého jídla a hudby na Obecní ples, který se koná v Morašicích na Rychtě v sobotu 29.2. Již od 17:00 bude dole otevřená myslivecká kuchyně, od 20:00 bude hrát k tanci a poslechu kapela Vepřo, knedlo, zelo. Když se budete dobře chovat, můžete se těšit na napínavou tombolu a bohaté občerstvení. Nebo obráceně?