Další sezóna je u konce. Děkujeme všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podílí na fungování klubu, i všem fanouškům a našim příznivcům. Budeme se na Vás těšit v další sezóně.

A také Vás zveme na hřiště, kde se bude v sobotu 22.6. konat dětský den a v pátek 5.7. tradiční turnaj morašických čtvrtí.

Obecni Ples

Obecné

Obecní ples

TJ Sokol Morašice, obec Morašice a MS Morašice zve všechny příznivce TJ Sokol Morašice, obce Morašice, MS Morašice a dobrého jídla a hudby na Obecní ples, který se koná v Morašicích na Rychtě v sobotu 29.2. Již od 17:00 bude dole otevřená myslivecká kuchyně, od 20:00 bude hrát k tanci a poslechu kapela Vepřo, knedlo, zelo. Když se budete dobře chovat, můžete se těšit na napínavou tombolu a bohaté občerstvení. Nebo obráceně?