Muži hrají doma netradičně v sobotu od 14:00 proti Linharticím.

Tréninky přípravky a žáků probíhají v pondělí a středu od 17:00, předškolní děti přiveďte na hřiště každé úterý v 17:00.

V zájmu zkvalitnění služeb vás upozorňujeme, že docházka na áčkařské tréninky je monitorována trenéry, proto ji prosím vyplňujte zde.

Obecni Ples

Obecné

Obecní ples

TJ Sokol Morašice, obec Morašice a MS Morašice zve všechny příznivce TJ Sokol Morašice, obce Morašice, MS Morašice a dobrého jídla a hudby na Obecní ples, který se koná v Morašicích na Rychtě v sobotu 29.2. Již od 17:00 bude dole otevřená myslivecká kuchyně, od 20:00 bude hrát k tanci a poslechu kapela Vepřo, knedlo, zelo. Když se budete dobře chovat, můžete se těšit na napínavou tombolu a bohaté občerstvení. Nebo obráceně?