V neděli 24.10. hostí naši mladší žáci od 10:00 Borovou a muži hrají od 14:30 derby proti Dolnímu Újezdu "B".

Tréninky přípravky a žáků probíhají v pondělí a středu od 17:00, předškolní děti přiveďte na hřiště každé úterý v 17:00.

V zájmu zkvalitnění služeb vás upozorňujeme, že docházka na áčkařské tréninky je monitorována trenéry, proto ji prosím vyplňujte zde.

Pesek Na Konec

Přípravka

Pešek na konec

Na závěr roku jsme se vydali na halový turnaj do Libchav, abychom trochu poznali soupeře i z jiných končin. Po ranním procvičení řidičských dovedností na kluzkých silnicích jsme měli trochu zpoždění, ale v pro nás neznámé tělocvičně jsme se brzy adaptovali a oba zápasy ve skupině vyhráli bez obdrženého gólu. V semifinále na nás vyšel celek ze Žamberka, který jsme zdolali vysoko 4:0. Ve finálové bitvě proti Ústí nad Orlicí jsme byli po většinu času lepší, ale štěstí se k nám tentokráte otočilo zády a jediný inkasovaný gól za celý turnaj rozhodl o tom, že na diplomu jsme domů přivezli číslo dvě.

Sestava: Martina Famfulíková – Vojtěch Huryta, Šimon Flídr, Daniel Válek, František Flídr, David Klusoň, David Boček

Naše výsledky:

Horní Újezd/Morašice – Sruby 2:0

branky: Daniel Válek, Šimon Flídr

Horní Újezd/Morašice – Solnice 3:0

branky: Daniel Válek 2, Vojtěch Huryta

Semifinále:

Horní Újezd/Morašice – Žamberk 4:0

branky: Daniel Válek 3, David Boček

Finále:

Horní Újezd/Morašice – Ústí n. O. 0:1

Konečné pořadí:

1.Ústí n. O.

2.Horní Újezd/Morašice

3.Libchavy

4.Žamberk

5.Sruby

6.Solnice

I když po prohraném finále bylo k vidění na tvářích některých našich hráčů zklamání, nás trenéry dnešní turnaj opětovně potěšil. Zase jsme si dokázali, že tenhle tým má na to hrát i se soupeři z krajských soutěží. Navíc si Dáda Válek odvezl cenu pro nejlepšího střelce turnaje. Snad se nám bude podobně dařit i v roce 2020.


Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.