Další domácí zápas odehrají muži v neděli 19.9. v 15:30 proti Dlouhé Loučce.

Tréninky přípravky a žáků probíhají v pondělí a středu od 17:00, předškolní děti přiveďte na hřiště každé úterý v 17:00.

V zájmu zkvalitnění služeb vás upozorňujeme, že docházka na áčkařské tréninky je monitorována trenéry, proto ji prosím vyplňujte zde.

Piste Si

Obecné

Pište si

Je za námi nejen fotbalově úspěšný podzim. Všechny mládežnické kategorie fungují v osvědčeném a úspěšném souklubí s Horním Újezdem. Jen obnovené dorostenecké družstvo nás občas nemile překvapilo, ale obě žákovské kategorie byly na podzim stoprocentní. Stejně jako mladší elévci, u kterých nás těší i to, že chvílemi vydají na dva týmy, 3 turnaje ze 7 vyhráli i starší elévci, muži venku překvapili celou lidovkovou veřejnost. Za podpory obce jsme rozjeli rekonstrukci kabin, podařilo se získat dotaci na ně i na provoz klubu, rozšířili jsme branky, body, vteřiny o další kategorie. Bylo by snadné vypíchnout pár jmen, kterým se sluší poděkovat, ale bylo by také snadné na někoho zapomenout, takže obecně děkujeme všem trenérům a ochotným rodičům, sekáčům, stavbyvedoucím, webovým přispěvatelům, dotačním zařizovatelům a všem organizačně činným lidem. Pokud se někdo v tomto anonymním seznamu nenašel, nechť se pochlubí svým příspěvkem nebo si pro nějaký přijde, práce je dost. Doplnění trenérů u mládeže, zajištění občerstvení na jaro nebo sekání hřiště jsou ty, co nás pálí nejvíc.

Za vytrvalou podporu děkujeme obci Morašice, vážíme si i příspěvků dalších okolních obcí a sponzorů.

Děkujeme také TJ Horní Újezd za půlroční poskytnutí domácího zázemí naší mládeži vyžadující nemalé personální nasazení i za jejich trenéry u jednotlivých kategorií.

A teď k tomu, co nás (ne)čeká:

25.12.2019 – ŠTĚPÁNSKÁ UŽ NENÍ. Aspoň v Morašicích. Léta jsme se snažili, abyste si mohli už na Boží Hod večer v klidu říct, co jste dostali pod stromeček. Protože o tuto poklidnou konverzaci jevilo zájem čím dál méně lidí, rozhodli jsme se zůstat s rodinami nebo se nechat hostit někde jinde. Pokud Vám je z toho moc smutno, můžete se cestou z půlnoční mše stavit před dveře rychty zapálit svíčku.

31.12.2019 – Od 10:00 zveme všechny aktivní, pasivní i příležitostné hráče i fanoušky na tradiční silvestrovský fotbálek.

21.2.-23.2.2020 – Soustředění A týmu v Daňkovicích, nikterak omezené pouze na hráče, rezervace u Václava Štancla.

29.2.2020 – Ve spolupráci s obcí a myslivci pořádáme tradiční ples, přijďte pomoct s pořádáním, v mezidobí vyžebrejte nějakou tombolu od svých zaměstnavatelů a zámožných známých.

23.5.2020 - Tuto sobotu se chystáme oslavit 50 let našeho oddílu na fotbalové mapě a 120 let naší TJ. Termín si zapište, podrobnosti dodáme.