Upozorňujeme návštěvníky stránek, že pokud si zde přečtou něco, co se jim zdá nepravděpodobné nebo dokonce momentálně zakázané, je to tím, že to nemusí být tak docela pravda. Pokud se to kohokoliv dotkne nebo se v tom ztratí, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

podzimni Ohlednuti

Přípravka

Podzimní ohlédnutí

Mladší přípravka

Mladší přípravka odehrála na 7 turnajích 18 zápasů proti 6 různým soupeřům se stoprocentní bilancí, všechny turnaje ovládla, a to při souhrnném skóre 179:16. Jediné prohry zaznamenal tým složený z nejmladších z mladších, čistě z označovacích důvodů mu říkejme tým „B“, který při nerovných soubojích s „áčkovými“ výběry obstál a na čistě „béčkovém“ turnaji v Bystrém vyhrál oba zápasy se skóre 21:1. Nejlepším střelcem byl Daniel Válek s 64 góly, což je krásné číslo, ale v součtu za celý kalendářní rok si oproti loňsku pohoršil ze 112 na 104 góly😊

Kompletní tabulka střelců:

Válek Daniel (MOR) 64

Huryta Vojtěch (MOR) 32

Flídr František (HÚ) 28

Flídr Šimon (HÚ) 23

Chaun Jaroslav (HÚ) 22

Famfulíková Martina (MOR) 17

Kovář Matěj (MOR) 7

Kovář Michal (MOR) 6

Vomočil Samuel (HÚ) 6

Boček David (HÚ) 5

Klusoň David (HÚ) 3

Nováček Jan (MOR) 3

Lněnička Matyáš (MOR) 1

Vomočilová Sára (HÚ) 1

Starší přípravka

Starší přípravka také odehrála 7 turnajů, a to s bilancí 3x 1. místo, 3x 2. místo a 1x 3. místo. Z 19 soutěžních zápasů vyhrála 12, 4x remizovala 3x odešla poražená, při celkovém skóre 57:32. Nejlepším střelcem byl Filip Flídr s 15 góly.

Kompletní tabulka střelců:

Flídr Filip (HÚ) 15

Kvapil Jan (HÚ) 14

Kusý Ondřej (HÚ) 7

Mach Lukáš (MOR) 7

Bulva Matyáš (HÚ) 5

Zach Matouš (HÚ) 3

Famfulík Vít (MOR) 2

Tomšíček Kryštof (HÚ) 2

Rosypal Josef (HÚ) 1

Výsledky jsou pěkné a samozřejmě těší děti i trenéry, ale radostnější je velký počet dětí, které baví trávit volný čas aktivně a v kolektivu svých vrstevníků. Obrovský dík za to patří Jiřímu Famfulíkovi a jeho trenérským kolegům z Horního Újezdu, mj. i Zdeňku Benešovi ml. a Františku Bartošovi, kteří si najdou čas i na zprávy z turnajů. Jsme vděční všem rodičům, kteří pomáhají s dopravou dětí, praním dresů nebo trénováním, pokud by se někdo z nich chtěl zapojit více, budeme jenom rádi, protože by byla škoda, kdyby nám děti skončily jen kvůli tomu, že se jim nemá kdo věnovat. Poděkování patří i celému oddílu z Horního Újezdu za poskytnuté zázemí a převzetí pořadatelských starostí při našem improvizovaném podzimu.


Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.