Vítejte na stránkách alternativní jarní části svitavského okresního přeboru. Všechny postavy jsou skutečné. Všechny brankové situace, zákroky, karty a drtivou většinu výsledků našich i soupeřů byste v uplynulých letech v okresním přeboru dohledali, nicméně administrátor stránky si vyhrazuje plné právo k jejich účelové kombinaci. Pokud se to kohokoliv dotkne, nechť se s tím smíří nebo kontaktuje administrátora.

Němčice vs Horní Újezd/Morašice

Mladší žáci

Zatím to jde

V třetím soutěžním utkání v Němčicích bylo k vidění spoustu krásných akcí a gólů. Soupeře jsme přehrávali kombinačně, ale i důrazem, což nebylo v předchozích zápasech pravidlem. Obzvlášť to těší u mladšího ročníku 2008, který se chytil už v prvním utkání. Skóre 22:2 ze tří zápasů je tou nejlepší pozvánkou na příští zápas, který se koná na hřišti v Horním Újezdě v neděli 15.9. v 10.00 hod proti týmu z Borové. Přijďte povzbudit mladé naděje našeho fotbalu.

• Sestava: Lukáš Němec - Daniel Hanyk, Jakub Kvapil, Ondřej Žďára, Anežka Břeňová, Zuzana Famfulíková, Jakub Bartoš, Vojtěch Paťava, Jan Flídr, Jiří Kučera, Martin Flídr, Vlastimil Hladík, Matěj Kopecký, Jindřich Mičík
  • Góly: Jiří Kučera 3, Jakub Bartoš, Jakub Kvapil, Anežka Břeňová, Ondřej Žďára, Jan Flídr