Muži hrají doma netradičně v sobotu od 14:00 proti Linharticím.

Tréninky přípravky a žáků probíhají v pondělí a středu od 17:00, předškolní děti přiveďte na hřiště každé úterý v 17:00.

V zájmu zkvalitnění služeb vás upozorňujeme, že docházka na áčkařské tréninky je monitorována trenéry, proto ji prosím vyplňujte zde.

264 Gol 265 Gol 266 Gol

Přípravka

264.gól, 265.gól, 266.gól,...

Starší přípravka

Všichni jsme netrpělivě očekávali souhru ročníků 2010 a 2011 a první soutěžní utkání po opravdu dlouhé přestávce zaviněné covidem-19. V kabině se nás sešlo 13, což je příslibem i do dalších turnajů, zahájení slavnostního fotbalového dne v Morašicích klukům a holkám dopřálo nevšední kulisu a hlavně střelecky disponovaný Dan Válek si díky moderátorovi musel připadat jako v Jiříkově vidění.

Sestava: Daniel Válek, František Flídr, Vojtěch Huryta, Josef Rosypal, Martina Famfulíková, Sára Vomočilová, Kryštof Tomšíček, Matouš Zach

HÚ / Morašice – Němčice 6 : 1

Vlastní výsledek se jeví celkem jednoznačně, avšak průběh hry byl vyrovnanější a to i díky tomu, že jsme zpočátku nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance. Toto se však postupně otočilo a my mohli zápas v poklidu dohrát.

Branky: Daniel Válek 3, František Flídr, Vojtěch Huryta, Josef Rosypal

HÚ / Morašice – Sebranice 11 : 1

Do tohoto utkání vlétli kluci jako uragán a myslím, že po 5 minutách bylo 4 : 0 a k vidění byly i nadále krásné branky a pěkné akce. Nutno sportovně přiznat, že soupeř měl ke střídání málo hráčů, což se postupně projevovalo na jejich hře. I tak si zaslouží náš tým pochvalu za předvedený výkon a až další turnaje nám ukáží jakou že výkonnost bude mít.

Branky: Daniel Válek 5, František Flídr 2, Martina Famfulíková, Sára Vomočilová, Kryštof Tomšíček, Matouš Zach

autor: František Bartoš

Mladší přípravka

První turnaj po dlouhé pauze jsme odehráli v Němčicích. Po odchodu kvalitního a početného ročníku 2011 tvoříme jako pokaždé v tomto období nový tým, a tak dnešek byl hodně o hledání nejlepších postů pro naše hráče, aby nás všechny fotbal bavil. Kromě domácího týmu jsme se utkali s béčkem Litomyšle. Zápasy trvaly 2×15 minut.

Sestava: Jaroslav Chaun, David Klusoň, Samuel Vomočil, David Boček, Matyáš Lněnička, Jan Svoboda, Štěpánka Gábrlíková, Štěpán Kovář

Němčice – Horní Újezd/Morašice 18:3 (9:2)

Kvalitní tým domácích na nás od začátku vletěl, navíc jsme si hru sami zbytečně komplikovali, klasický úvodní zápas, kdy jsme se dlouho rozkoukávali.

Branky: David Boček 2, David Klusoň

Litomyšl „B“ – Horní Újezd/Morašice 6:8 (4:4)

Trochu jsme přeskládali sestavu, první půle byla vyrovnaná, několikrát jsme prohrávali, ale vždy jsme dokázali brzy vyrovnat, ve druhé půli jsme byli lepší a neproměnili řadu šancí, ale i tak jsme dokázali dovést zápas do vítězného konce.

Branky: Jaroslav Chaun 4, David Klusoň 2, David Boček, vlastní

Tabulka turnaje:\ 1.Němčice (6 bodů)\ 2.Horní Újezd/Morašice (3 b.)\ 3.Litomyšl „B“ (0 b.)

autor: Mgr. Zdeněk Beneš


Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.