Muži hrají doma netradičně v sobotu od 14:00 proti Linharticím.

Tréninky přípravky a žáků probíhají v pondělí a středu od 17:00, předškolní děti přiveďte na hřiště každé úterý v 17:00.

V zájmu zkvalitnění služeb vás upozorňujeme, že docházka na áčkařské tréninky je monitorována trenéry, proto ji prosím vyplňujte zde.

Zadny Strom Neroste Do Nebe

Přípravka

Žádný strom neroste do nebe

Starší přípravka

Sestava: Martina Famfulíková, Jan Kvapil, Vojtěch Huryta, Daniel Válek, František Flídr, Matyáš Bulva, Kryštof Tomšíček, Štěpán Řejha, Matouš Zach, Vojtěch Štěpán, Michal Kovář a Matěj Kovář.

HÚ/Morašice – Radiměř/ Hradec nad Svitavou 2 : 3

V desátém zápase podzimní sezóny jsme okusili první porážku, a to zcela zaslouženě. Od všech hráčů to byl podprůměrný výkon, bez bojovnosti a nasazení a výsledkem tak byl poločas 0 : 3. Ve druhém jsme se trochu zlepšili, ale opravdu makat jsme začali až v posledních 5ti minutách, kdy jsme utkání zdramatizovali, ale na vyrovnání už nebyl čas, i když šance byly.

Branky: Jan Kvapil, Daniel Válek.

HÚ/Morašice – Jevíčko 6 : 2

Tento zápas už byl o poznání lepší, ale k podzimním výkonům měl ještě daleko, vytvořili jsme si brzy dostatečný náskok, který nakonec stačil na vítězství, které však bylo upracované a některé vstřelené branky i relativně šťastné.

Branky: Daniel Válek 5, Matouš Zach

HÚ/Morašice – Městečko Trnávka 7 : 0

Až v tomto zápase s domácím týmem jsme se vrátili k výkonům, na které jsme zvyklí a celý zápas jsme bez problémů ovládli.

Branky: Daniel Válek 3, Vojtěch Huryta, František Flídr, Kryštof Tomšíček, Matyáš Bulva

V turnaji se hrály zápasy na 2 x 12 minut, což je velice málo, pokud se má prostřídat 12 hráčů, zejména potom ve vyrovnaných utkáních. Každopádně lze brát první porážku pozitivně, kluci si uvědomili, že nic není zadarmo a když nebudou makat, tak se dobré výsledky nedostaví.

autor: František Bartoš

Mladší přípravka

Sestava: Matyáš Lněnička – David Klusoň, David Boček, Jaroslav Chaun, Štěpán Kovář, Štěpánka Gábrlíková, A. Krejsa, Dominik Prokop

Horní Újezd/Morašice – Březová 12:1 (5:1)

Zasloužené vysoké vítězství, první gól Tondy Krejsy.

Branky: Jaroslav Chaun 5, David Boček 4, David Klusoň 2, Antonín Krejsa

Čistá – Horní Újezd/Morašice 6:4 (2:2)

Bojovný zápas, který se zlomil ve druhé půli, tam nám trochu chyběly síly a soustředěnost, za stavu 3:3 jsme třikrát v krátké době inkasovali a bylo rozhodnuto, i tak pochvala za odmakaný turnaj.

Branky: Jaroslav Chaun 2, David Klusoň 2

Tabulka turnaje:

1.Čistá(6 b.)

2.Horní Újezd/Morašice (3 b.)

3.Březová(0 b.)

autor: Zdeněk Beneš