Další zápas odehrají muži v sobotu v 16:30 v Hradci nad Svitavou.

Tréninky áčka úterý a čtvrtek od 17:30, případně upřesněno v docházce.

Cvičení pro nejmladší probíhá každé úterý od 17:00, elévci trénují každé pondělí od 17:00 a žáci ve středu od 17:00.

Přehlednou termínovou listinu všech kategorií najdete zde.

Na Vitezne Vlne

Přípravka

Na vítězné vlně

Starší přípravka

Věděli jsme, že se budeme muset tentokrát obejít bez Martiny Famfulíkové, ke které se ještě z důvodu nemoci přidal Šimon Flídr. Před celým týmem tak stála výzva, jak si povedou bez dvou opor základní sestavy??

HÚ / Morašice – Jaroměřice / Jevíčko dívky 11 : 0

-zápas se od samého začátku vyvíjel jednoznačně v náš prospěch a tak prostor dostali zejména mladší hráči ročníku 2012.

Branky : Fanda Flídr 3x, Vojta Huryta 2x, Dominik Prokop 2x, David Boček 3x, David Klusoň 1x.

HÚ / Morašice – Bystré 5 : 4

-zápasy s tímto soupeřem jsou letos velmi vyrovnané a tak jsme věděli, že nás nečeká nic lehkého a pokud jsme chtěli uspět, tak jedině s maximálním nasazením a bojovností celého týmu. Nechali jsme si dát laciné góly a v poločase jsme prohrávali 1 : 3. Povedlo se nám snížit, ale soupeř opět odskočil na rozdíl dvou branek a zdálo se, že tentokrát odejdeme poraženi. Avšak opak byl pravdou. Kluci opravdu makali celý zápas, v závěru se ještě zvedli a vítězství udržel perfektním zákrokem v samém závěru Jarda Chaun, který nahradil v brance pro tento turnaj Martinu Famfulíkovou a patří mu za výkon pochvala a poděkování. Toto vítězství má pro tým velký význam, dokázali otočit nepříznivý vývoj skóre a potvrdili si, že fotbal je týmový sport a pokud opravdu všichni zabojují, tak mohou nahradit chybějící hráče.

Branky: Vojta Huryta 2x, Fanda Flídr 3x.

HÚ / Morašice – Čistá 5 : 3

-další zajímavé a vyrovnané utkání, s opačným průběhem než to předešlé. Naši šli do dvoubrankového vedení, které si udržovali celý zápas a soupeři vyrovnat nedovolili. Výsledkem tak bylo další celkové prvenství v turnaji, které má asi nejvyšší hodnotu ze všech dosavadních.

Branky: Vojta Huryta 3x, David Boček 1x, Fanda Flídr 1x

Týmu není v podstatě co vytknout, jelikož všichni předvedli svá maxima a všem patří poděkování za předvedený výkon na který se budeme snažit navázat na posledním podzimním turnaji za týden v Morašicích.

autor: František Bartoš


Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.