Tréninky mužů úterý a čtvrtek od 17:30, docházka zde.

Ve středu 28.9. od 14:00 hrají muži další domácí derby, tentokrát s Horním Újezdem!!! Dopoledne od 10:00 hrají doma také mladší žáci proti Jevíčku.

V neděli 2.10. od 9:30 se u nás koná turnaj mladších přípravek a muži pak v 15:00 hostí Opatov. středu

Horní Újezd/Morašice vs Opatov

Mladší žáci

Rozpačitý start

V první zápase na UMT měli naši mladší žáci málo kluků na střídání. Po rychlém vedení, které zařídil Vojtěch Andrle, našim docházely síly, domácí vyrovnali do šatny, po půlce otočili a na zvrat už se kluci nezmohli.

V druhém zápase proti Opatovu už bylo dětí dostatek, ale proti poslednímu Opatovu z toho nakonec byla jen hubená výhra.

• Sestava: Ondřej Kusý – Šimon Flídr, Kryštof Tomšíček, Matyáš Bulva, Filip Flídr, Josef Rosypal, Jan Kvapil, Vojtěch Andrle, Lukáš Mach, Martina Famfulíková, Vojtěch Huryta, Matěj Rejman, Vojtěch Štěpán, Jan Kopecký, Vít Famfulík
  • Góly: Kryštof Tomšíček, Filip Flídr