Trénink áčka ve čtvrtek 22.2. od 17:30 v tělocvičně. V pátek 23.2. od 16:00 příprava na Obecní ples na rychtě. V neděli 24.2. od 14:00 se hraje první přátelské utkání proti Cerekvici na UMT v Litomyšli. Vyplnění docházky zde.

Tréninky a hry pro mládež se konají od pondělí do středy od 17:00.

Stastne A Vesele

Obecné

Šťastné a veselé

TJ Sokol Morašice naprosto smířeně oznamuje všem svým členům a příznivcům, že nás brzy opustí rok 2022. Přejeme všem, aby si jeho poslední chvíle užili v klidu a zdraví se svými nejbližšími a aby jim začaly co nejdříve a co nejsilněji klapat vztahy s rokem novým.

Poslední rozloučení s rokem 2022 se uskuteční v sobotu 31.12. v 10:00 na hřišti v Morašicích. Po rychlé zdravici proběhne veřejně přístupný fotbálek.