Tréninky mužů úterý a čtvrtek od 17:30, docházka zde.

Ve středu 28.9. od 14:00 hrají muži další domácí derby, tentokrát s Horním Újezdem!!! Dopoledne od 10:00 hrají doma také mladší žáci proti Jevíčku.

V neděli 2.10. od 9:30 se u nás koná turnaj mladších přípravek a muži pak v 15:00 hostí Opatov. středu

Janov vs Horní Újezd/Morašice

Starší žáci

Zápas blbec

Na sobotní utkání do Janova jsme odjeli v deseti a bylo to znát. Soupeř nás od začátku zatlačit a vytvářel si šance. První akce se nám sice podařilo ustát, ale když jsme po dvaceti minutách inkasovali dvě branky, začali někteří hráči působit odevzdaně. Janov nás přehrával i v druhém poločase, což vyústilo v další dvě branky. Teprve poté jsme se trochu herně zmátořili, vytvořili si nějaké šance a zkusili pár střel z dálky, ale nic nám tam nespadlo. Ke konci zápasu se soupeř vrátil k herní dominanci a dalšími třemi zásahy stanovil výsledek. Tímto děkuji všem zúčastněným za jejich snahu a doufám, že příště nás bude více.

Miloš Kopecký

• Sestava: Vojtěch Štěpán - Jindřich Mičík, Ondřej Žďára, Lukáš Mach, Sára Vomočilová, Vojtěch Huryta, Jan Kvapil, Josef Rosypal, Jan Kopecký, Filip Flídr