Letní přestávka je holt krátká, novou sezónu zahájí muži již začátkem srpna pohárovým utkáním v Němčicích, takže není na co čekat. Příprava začíná v úterý 16. 7.

Tréninky áčka v úterý a čtvrtek od 17:30, vyplnění docházky a termínová listina zde.

Dva Krat Tri

Přípravka

Dva krát tři

Starší přípravka

Ze dvou uplynulých turnajů, z nichž druhý se konal u nás v Morašicích, jsme si připsali dvě třetí místa. Bojovný výkon od všech hráčů, ale zároveň jsme ani jeden turnaj nebyli kompletní, pak by z toho možná byly lepší umístění.

4.5.2024 Janov

Sestava: Matouš Jetmar, Ivo Langr, Jan Langr, Lukáš Poslušný, Lukáš Tichý, Šimon Vrbica, Matěj Vrbica, Patrik Vukmirovič, Damián Záleský

Zápasy:

Janov - Morašice 3:7

Čistá - Morašice 9:3

Němčice - Morašice 8:3

Branky: Šimon Vrbica 6, Lukáš Tichý 2, Patrik Vukmirovič 2, Matouš Jetmar 2

12.5.2024 Morašice

Sestava: Matouš Jetmar, David Soukup, Viktor Špás, Šimon Vrbica, Matěj Vrbica, Patrik Vukmirovič, Damián Záleský, Martin Šplíchal

Zápasy:

Morašice - Hradec nad Svitavou 8:0

Morašice - Kunčina 4:6