Letní přestávka je holt krátká, novou sezónu zahájí muži již začátkem srpna pohárovým utkáním v Němčicích, takže není na co čekat. Příprava začíná v úterý 16. 7.

Tréninky áčka v úterý a čtvrtek od 17:30, vyplnění docházky a termínová listina zde.

Jde To Kdyz Se Ale Chce

Přípravka

Jde to, když se ale chce

Mladší přípravka

5.5.2024 Opatov

I přes teplé počasí a viditelné přemáhání se, nakonec kluci zabojovali a obsadili krásné druhé místo.

Sestava: Louis Brigante, Lukáš Chmelík, Jan Klement, Pavel Kubík, Ivo Langr, Filip Šplíchal, Jiří Voženílek

Zápasy:

Borová - Morašice 4:6 (1:2)
Morašice - Sebranice 0:6 (0:3)
Opatov - Morašice 1:2 (1:1)

Branky: Ivo Langr 4, Lukáš Chmelík 3, Jan Klement

12.5.2024 Horní Újezd

Soustředění některých dětí na fotbal bylo na bodu mrazu, což bylo náročné na psychiku trenérů. Možná to byl důsledek ponocování s naším národním hokejovým týmem, možná to bylo krásným počasím. Jedna výhra z toho ale přeci jen byla.

Sestava: Louis Brigante, Daniel Hlušička, Lukáš Chmelík, Jan Klement, Kateřina Kovářová, Pavel Kubík, Ivo Langr, Filip Šplíchal, Jiří Voženílek, Jiří Kubík

Zápasy:
Horní Újezd - Morašice 11:0 (7:0)
Kunčina - Morašice 6:2 (2:1)
Borová - Morašice 1:9 (1:5)

Branky: Lukáš Chmelík 5, Daniel Hlušička 4, Jan Klement, Ivo Langr