V sobotu 25.5. od 9:30 se na hřišti koná turnaj starších přípravek. V neděli 26.5. od 10:00 hostí starší žáci Koclířov. A od 17:00 přivítají muži Němčice.

Tréninky áčka v úterý a ve čtvrtek na hřišti od 17:30. Vyplnění docházky zde.

Tréninky a hry pro mládež se konají od pondělí do středy od 17:00.

Sem Tam Vyhra Porad Radost

Přípravka

Sem tam výhra, pořád radost

Starší přípravka

9.9.2023 - turnaj v Němčicích

sestava: Max Čechal, Matouš Jetmar, Jiří Kubík, Jan Langr, David Soukup, Viktor Špás, Matyáš Tóth, Matěj Vrbica, Šimon Vrbica, Patrik Vukmirovič, Josef Žatečka, Ivo Langr

Morašice - Sebranice 2:6

branky: Lukáš Tichý 2

Morašice - Němčice 5:9

branky: Šimon Vrbica 2, Jan Langr 2, Matouš Jetmar

16.9. 2023 - turnaj v Hradci nad Svitavou

sestava: Max Čechal, Matouš Jetmar, Jiří Kubík, Jan Langr, David Soukup, Viktor Špás, Matyáš Tóth, Matěj Vrbica, Šimon Vrbica, Patrik Vukmirovič, Josef Žatečka, Lukáš Poslušný

Morašice - Hradec nad Svitavou 0:5

Morašice - Borová 0:5

Morašice - Radiměř 12:1

branky: Šimon Vrbica 4, Matyáš Tóth 2, Lukáš Tichý 2, Matouš Jetmar 2, Jan Langr 2

24.9.2023 - turnaj v Březové

sestava: Max Čechal, Matouš Jetmar, Jiří Kubík, Jan Langr, David Soukup, Viktor Špás, Matyáš Tóth, Matěj Vrbica, Šimon Vrbica, Patrik Vukmirovič, Josef Žatečka, Lukáš Poslušný

Morašice - Březová 3:8 (2:4)

branky: Šimon Vrbica, Viktor Špás, Patrik Vukmirovič

Morašice - Sebranice 0:2 (0:2)

Morašice - Horní Újezd 0:4 (0:2)

Mladší přípravka

23.9.2023 - turnaj v Morašicích

sestava: Jiří Famfulík, Lukáš Chmelík, Jan Klement, Kateřina Kovářová, Pavel Kubík, Ivo Langr, Filip Šplíchal, Daniel Hlušička, Jiří Voženílek

Morašice - Borová 4:3 (2:1)

branky: Jan Klement 2, Lukáš Chmelík 2

Morašice - Sebranice 3:9 (1:4)

branky: Jan Klement 2, Ivo Langr

Morašice - Čistá 3:9 (1:5)

branky: Jan Klement, Lukáš Chmelík, Ivo Langr


Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.