Letní přestávka je holt krátká, novou sezónu zahájí muži již začátkem srpna pohárovým utkáním v Němčicích, takže není na co čekat. Příprava začíná v úterý 16. 7.

Tréninky áčka v úterý a čtvrtek od 17:30, vyplnění docházky a termínová listina zde.

Treti Misto Take Misto

Přípravka

Třetí místo také místo

Mladší přípravka

25.5.2024 Březová nad Svitavou

I když máme pouze bod a skončili jsme třetí, je potřeba kluky pochválit. Byly to nejlepší zápasy sezóny s velmi kvalitními soupeři.

Sestava: Louis Brigante, Daniel Hlušička, Lukáš Chmelík, Jan Klement, Pavel Kubík, Ivo Langr, Filip Šplíchal, Jiří Kubík

Zápasy:

Březová nad Svitavou - Morašice 7:4 (2:3)
Morašice - Kunčina 6:6 (4:3)

Branky: Jan Klement 3, Daniel Hlušička 2, Ivo Langr 2, Pavel Kubík, Filip Šplíchal, Jiří Kubík