Další sezóna je u konce. Děkujeme všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podílí na fungování klubu, i všem fanouškům a našim příznivcům. Budeme se na Vás těšit v další sezóně.

A také Vás zveme na hřiště, kde se bude v sobotu 22.6. konat dětský den a v pátek 5.7. tradiční turnaj morašických čtvrtí.

Treti Misto Take Misto

Přípravka

Třetí místo také místo

Mladší přípravka

25.5.2024 Březová nad Svitavou

I když máme pouze bod a skončili jsme třetí, je potřeba kluky pochválit. Byly to nejlepší zápasy sezóny s velmi kvalitními soupeři.

Sestava: Louis Brigante, Daniel Hlušička, Lukáš Chmelík, Jan Klement, Pavel Kubík, Ivo Langr, Filip Šplíchal, Jiří Kubík

Zápasy:

Březová nad Svitavou - Morašice 7:4 (2:3)
Morašice - Kunčina 6:6 (4:3)

Branky: Jan Klement 3, Daniel Hlušička 2, Ivo Langr 2, Pavel Kubík, Filip Šplíchal, Jiří Kubík