Další sezóna je u konce. Děkujeme všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podílí na fungování klubu, i všem fanouškům a našim příznivcům. Budeme se na Vás těšit v další sezóně.

A také Vás zveme na hřiště, kde se bude v sobotu 22.6. konat dětský den a v pátek 5.7. tradiční turnaj morašických čtvrtí.

Opatov vs Horní Újezd/Morašice

Mladší žáci

Šikovní, ale malí

Zápas rozhodla naše výšková a silová převaha. Soupeřovi děti působily šikovně, za rok je asi čeká dobrá sezóna, ale fyzický handicap byl pro ně tentokrát ještě příliš velký.

• Sestava: Jaroslav Chaun - Sára Vomočilová, David Klusoň, Terezie Čejková, Martin Čejka, Matěj Kovář, David Boček, Michal Kovář, Samuel Vomočil, František Flídr, Šimon Flídr, Dominik Prokop, Jonáš Rovner, Antonín Krejsa
  • Góly: Samuel Vomočil 2, David Boček 2, Šimon Flídr 2, Dominik Prokop 2, Sára Vomočilová, David Klusoň