Podzimní část sezóny je za námi. Děkujeme fanouškům za podporu a všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podílí na chodu klubu! Budeme se těšit v příštím roce!

Bystré vs Horní Újezd/Morašice

Mladší žáci

Pořád na kontakt

Do našeho dalšího zápasu, tentokrát v Bystrém, vstoupili lépe domácí, kteří byli v první půli aktivnější, lépe tvořili hru a byli za to odměněni brankou. Až poté jsme se začali probouzet a soupeři vyrovnávat i herně. Aktivněji jsme vstoupili i do druhé půle, ale nechali jsme si dát druhý gól. To nás vybudilo k ještě vyšší aktivitě, za což jsme byli odměněni dvěma góly v krátkém čase. Od té doby jsme byli těmi lepšími na place, jen jsme nedokázali zužitkovat žádnou z mnoha šancí. Dělba bodů je spravedlivá pro oba týmy – my jsme malinko šťastnější za bod ze hřiště soupeře, který nám tak v tabulce neodskočil.

  • Sestava: Jaroslav Chaun - Sára Vomočilová, David Klusoň, Martin Čejka, David Boček, Michal Kovář, Samuel Vomočil, František Flídr, Šimon Flídr, Dominik Prokop, Miriam Vomočilová
  • Góly: František Flídr, Šimon Flídr

Podporují nás
Pardubický kraj Obec Morašice Stavitelství Jokeš HRG tiskárna Nopek Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy - dotační program č. VIII.