Dorost

Dorostenecké družstvo bylo založeno v roce 1975, a přestože k prvnímu mistrovskému zápasu nastoupilo pouze s 8 hráči a nafasovalo v něm 8 gólů, hned v první sezóně postoupilo ze III. třídy do okresního přeboru. Z něho po deseti letech střídavě úspěšných výsledků spadlo, aby během následujících dvou sezón vyhrálo jak III. třídu, tak okresní přebor a jako první družstvo našeho oddílu postoupilo na dva roky do krajské soutěže. Delší kapitolu v nich napsalo až od v druhé polovině 90.let, kam spadá do té doby nejlepší umístění – 5. místo v A třídě. To se po dalším lavírování mezi okresem a krajem podařilo vyrovnat ještě v roce 2007 týmu pod vedením Františka Ropka a Josefa Kopeckého spoléhajícímu na historicky nejlepšího střelce dorostu – Petra Vomáčku. V roce 2010 dorostenci místo sestupu přerušili činnost na tři roky. Nedostatek lidí se poté podařilo vyřešit spojením této kategorie s Cerekvicí nad Loučnou a posléze s Horním Újezdem. Toto souklubí přineslo v roce 2016 historické prvenství v I. třídě pardubického kraje, tým Stanislava Němečka ztratil body pouze za 2 remízy, ale pro nedostatek hráčů i trenérů nebyl příští ročník přihlášen a hráči se rozprchli po okolních větších klubech. Obnovit tuto spolupráci se podařilo až před letošní sezónou.