Tréninky áčka v úterý a ve čtvrtek na hřišti od 17:30. V neděli 5.5. od 17:00 přivítají muži na domácím hřišti Hradec nad Svitavou. Vyplnění docházky zde.

Hodnocení Sezóny Očima Petra Kuty

Hodnocení sezóny 2011/2012 očima kouče Petra Kuty

Nejprve bych začal klasikou, tedy umístění:

14. místo, 21 bodů, skóre 23:62, bilance 6 - 3 - 17

Střelci:

• 3 - Pavel Kuta, Martin Štancl, Martin Burian
  • 2 - Bohumil Válek, Martin Ropek, Zděněk Škoda
  • 1 - Milan Chmelík, Jaroslav Růžek, Petr Vomáčka, Tomáš Holomek

Tréninkových jednotek bylo mnoho, účastí však stála za hovno

Dále bych vyzdvihl naše prvenství:

• Prvně jsme první od konce tabulky, bohužel tedy na dně
  • Poprvé bylo z naší branky loveno deset gólů v jednom "mači"
  • Poprvé u nás okouší stáž dolnoújezdský hráč Bary (bratra nepočítám, ten je 1/2 morašák)
  • Prvně též posily cerekvické drahé, neodvedli gólově, to co mohli hravě
  • Poprvé 17 proher na našem kontě v jedné sezóně je hrozivě největší číslo
  • Bohužel i inkasovaných 62 gólů nás dává v historii klubu chtě nechtě na čelo

Pár sezónních postřehů:

• I když v poločase dostaneš 6 gólů, nemusí to vždy skončit desítkou (Valy, Pardubice C)
  • I když hraješ docela pohlednej zápas, můžeš prohrát 5:0 (Staré Hradiště - jaro), naopak když hraje takovej zápas soupeř, taky můžeš 5:0 prohrát (Pardubice C - podzim)
  • Když hraješ derby, pltí víc jak jasně, že se hraje jinej zápas (jen s Dolním Újezdem máme kladnou bilanci - 1:1, 1:0)
  • Když nemáš prakticky koho na střídání, neznamená to, že musíš pokaždé prohrát (Přelouč 1:2 - podzim), (Letohrad B 2:1 - jaro)
  • I když se na hřišti setkáš s bezmozkama, musíš si stejně dávat pozor, co vymyslí (Letohrad B)
  • Když trenér někoho ze soupeřových hráčů vyzdvihne, znamená to pokyn nechat ho ještě více vyniknout (Kříž, Kaciaň)
  • Když si ráno přivstaneš a místo do lesa jedeš na fotbal, stejně si můžeš připadat, že tě něco něbo někdo řeže (Chrudim B - podzim)

Něco o týmu:

• Ani tři brankáři nezaručují v mužstvu správný tlak, jako například Míšovi Préšovi v Březové
  • Naši obránci byli někdy jak honící psi, bohužel le v některých případech lovná zvěř nebyla vůbec střelena, ba ani sestřelena
  • Záložníci, to zas byli občas koumáci a koumali, jak by se před míčem schovali
  • A útočníci, snajpři na vítězství naše, srovnání výkonů snad jen u Míly Baroše

Pár perliček jednotlivců:

• První desítku odchytal Míša Préša, však uklidnit ho můžu, snad horší to být nemůže, s vyšším věkem zkušenost a s nižší soutěží se vyrovnávají celky
  • Tomáš Holomek, častý pozorovatel zahraničních lig, zklaml mě velice, že zkušenosti nám nepředal více
  • Byl jsem rád, že Venda Jetmar po uštknutí zmijí do krku pak hrál lépe jak po zázraku (Pardubice)
  • Když ráno na Pepu Jokše zvoníme, on ještě neví o světě.
    Že je ráno fotbal se dozví, až když se řádně prospí.
    Spěchal tedy honem na mač, dojel když už byla leč,
    na hráče i na rozhodčí.
    Honili je všichni běsní hráči.
    Na trávník se nedostal, byl z něj jen turista
    Přesto viděl to, co nemohl před tím vidět nikdo z nás
  • Řekl bych, že to přesně vystihuje právě skončenou sezónu: Thriller - hodně mrtvejch a ještě blbej konec