Pomezí B vs Morašice B

Pomezí B - Morašice B 3:1 (1:1)

V sobotu 11.8.vyrazilo Morašické béčko k prvnímu mistráku IV. třídy do Pomezí u Poličky, kde se střetlo se místním B mužstvem. Utkání pro nás začalo velmi dobře už ve třetí minutě jsme zahrávali rohový kop, míč se odrazil na nohu Pepy Kopeckého a ten nádherně přehodil brankáře 0:1. Domácí do poločasu ještě srovnali po chybě naší obrany 1:1.

Ve druhé půli jsme mohli jít opět do vedení, ale Jarda Vomočil netrefil z půlky hřiště úplně prázdnou branku. Pak převzali otěže domácí. Nejprve po rohovém kopu byl závar před bránou a v 65 min. šli domácí do vedení 2:1. Branka na konečných 3:1 padla v 85 min., když Tomáš Sopoušek neudržel míč v náručí a domácí ho doklepli do prázdné branky.