Křenov vs Morašice

Raději bez komentáře

Úvod zápasu byl pro domácí peklem, když se nedokázali herně vyrovnat hostům a za dvacet minut inkasovali dva góly. Změna v rozestavení ale přinesla obrat, Křenovští se začali dostávat více do hry, během krátké chvíle se prosadili po rohu Bednařík a poté z nařízené penalty Svoboda. Poslední ránu soupeři zasadil opět Bednařík, který se na začátku druhého poločasu hlavou trefil z malého vápně. Hosté se snažili výsledek zvrátit, ale s vyloženými šancemi v závěru naložili bídně. Domácí hráči tak se štěstím mohli oslavit třetí vítězství za sebou.

• Sestava: M. Prešinský – Klement, Ropek, Chmelík, Kubeš (52. Pitra), Škoda, Famfulík (57. Kuta), Holomek, Skala, Zerzán, Vomáčka (57. V. Prešinský)
  • Góly: Zerzán, Skala