Milan Vali

Milán válí

Je to hrůza být 14 dní bez fotbalu. A aby těch hrůz nebylo málo, tenhle víkend se ženil Štancl, což znamená absenci hned několika střev v naší sestavě. Těch básnických a spisovatelských. Takže se musíme spokojit se zprostředkovanými zprávami, podle nichž to byla one man show v podání Chmelíka. Ten byl vysunutý na hrot, abychom proti tradičně urostlé obraně soupeře z Opatova nebyli za úplné soubojové diliny. Skóre otevřel cca ve 20. minutě, když zakončil rychlou akci umístěnou střelou zpoza vápna a před poločasem navýšil naše vedení hlavou, když předčil chybujícího gólmana.

Po přestávce se hostům podařilo utkání zdramatizovat, když se proti nám jako téměř vždy dostali k pokutovému kopu a jako vždy ho proměnili, ale Chmelíkův lob temenem jejich ambice zase zchladil. A protože nebyl nikdo další navýšit skóre, musel se Chmelík postarat i o gólovou tečku, když na zadní tyči uklidil do sítě rohový kop.