Detsky Zpravodaj

Dětský zpravodaj

Mladší přípravka

24.4.2022 - Sebranice

Sestava: Tereza Hlušičková – Jaroslav Chaun, Adam Bartoš, Patrik Vurkminovič, Martin Boštík M, Julie Vodehnalová, Anna Vopařilová, Tereza Veselíková, Jan Langr, Ivo Langr

Horní Újezd/Morašice – Borová 2:3 (1:0)

– pravý opak posledního podzimního měření sil těchto soupeřů, v utkání jsme byli po většinu času lepším týmem, ale více gólů dala Borová, mrzí řada neproměněných šancí.

Branky: Patrik Vurkminovič, Tereza Veselíková

Sebranice – Horní Újezd/Morašice 3:3 (3:1)

– domácí po první půli zaslouženě vedli o dva góly, ve druhém dějství jsme ale zápas nezabalili a dokázali vyrovnat

Branky: Martin Boštík, vlastní, Jaroslav Chaun

Horní Újezd/Morašice – Litomyšl B 3:2 (2:1)

– vyrovnaný zápas, který jsme rozhodli gólem v poslední minutě

Branky: Patrik Vurkminovič, Jaroslav Chaun, Julie Vodehnalová

Úvodní jarní turnaj hodnotím velmi pozitivně. Naši kluci a holky dělali na hřišti, co dostali nakázáno, a když se k tomu přidala stoprocentní bojovnost, museli mít z předvedeného výkonu dobrý pocit všichni přítomní. Turnaji nechybělo (kromě lepšího počasí) nic – nejprve jsme prožili zklamání z těsné porážky, pak radost z vybojované remízy a nakonec nadšení z vítězného gólu chvíli před koncem zápasu. Navíc jsou takovéto vyrovnané zápasy nejlepší pro fotbalový růst. Snad se budeme podobně prezentovat i nadále.

Tabulka turnaje:

1.Sebranice (5 bodů)

2.Borová (4 b.)

3.Horní Újezd/Morašice (4 b.)

4.Litomyšl B(3 b.)

1.5.2022 - Telecí

Sestava: Tereza Hlušičková – Jaroslav Chaun, Adam Bartoš, Martin Boštík, Miriam Vomočilová, Kryštof Valentín, Julie Vodehnalová, Anna Vopařilová, Tereza Veselíková, Jan Langr, Ivo Langr

Naše výsledky:

Borová – Horní Újezd/Morašice 1:3

branky: Jaroslav Chaun 2, Martin Boštík

Horní Újezd/Morašice – Bystré 2:4 (1:2)

branky: Ivo Langr, Jaroslav Chaun

Horní Újezd/Morašice – Jevíčko 3:1

branky: Jaroslav Chaun 2, Miriam Vomočilová

Také ve druhém turnaji jsme předvedli velice solidní výkon. Ve všech zápasech jsme inkasovali jako první a museli dohánět ztrátu, ve dvou ze tří utkání se nám ale podařilo skóre otočit. Opět musím tým pochválit za snahu a bojovnost.\ \ Tabulka turnaje:

1.Bystré