Tréninky áčka v úterý a ve čtvrtek na hřišti od 17:30. Z důvodu rekonstrukce zázemí ve Vendolí sehrají muži zápas s tímto soupeřem v neděli 31.3. od 15:00 na domácí půdě. Vyplnění docházky zde.

Mladi V Dali

Přípravka

Mladí v dáli

Mladší přípravka

Sestava: Hlušičková T., Chaun J., Vodehnalová J., Vurkminovič P., Valentín K., Vomočilová S., Kovář Š., Veselíková T., Langr J., Langr I.

Horní Újezd/Morašice – Hradec n. S. 4:5 (2:4)

Na turnaj jsme kvůli dopravním komplikacím kolem Jevíčka dorazili na poslední chvíli, do zápasu jsme vstoupili téměř bez rozcvičky, což způsobilo, že jsme skoro celou dobu byli o jeden až dva góly pozadu.

Branky: Chaun J. 3x, Veselíková T.

Jevíčko – Horní Újezd/Morašice 7:5 (2:3)

Náš nejlepší výkon na turnaji, bojovalo se, ale stejně jako před 14 dny zápas rozhodly individuální výkony šikovných domácích děvčat.

Branky: Vomočilová M. 2x, Veselíková T., Vodehnalová J., Valentín K.

Horní Újezd/Morašice – Jaroměřice 9:0 (5:0)

Proti mladšímu soupeři jsme si s chutí zastříleli a poprvé udrželi nulu vzadu, i když výkon nebyl stoprocentní,

Branky: Valentín K. 4x, Veselíková T. 2x, Chaun J., Vodehnalová J., Hlušičková T.

Tabulka turnaje:

1.Jevíčko