Horní Újezd/Morašice vs Opatov

Rozpačitý start

V první zápase na UMT měli naši mladší žáci málo kluků na střídání. Po rychlém vedení, které zařídil Vojtěch Andrle, našim docházely síly, domácí vyrovnali do šatny, po půlce otočili a na zvrat už se kluci nezmohli.

V druhém zápase proti Opatovu už bylo dětí dostatek, ale proti poslednímu Opatovu z toho nakonec byla jen hubená výhra.

• Sestava: Ondřej Kusý – Šimon Flídr, Kryštof Tomšíček, Matyáš Bulva, Filip Flídr, Josef Rosypal, Jan Kvapil, Vojtěch Andrle, Lukáš Mach, Martina Famfulíková, Vojtěch Huryta, Matěj Rejman, Vojtěch Štěpán, Jan Kopecký, Vít Famfulík
  • Góly: Kryštof Tomšíček, Filip Flídr