Pomezí vs Horní Újezd/Morašice

Starší žáci

Nejsou góly, není výhra

Do druhého zápasu v Pomezí jsme nenastoupili v plné sestavě.  Hráli se stejně jako před týdnem pěkný fotbal na obě strany, jen bez kvality v závěrečné fázi a tím pádem bez šancí. A protože na tom byl soupeř stejně, byl poločas bez branek. Ve druhém poločase jsme po zbytečném soupeřově zákroku přišli o Marťu, ke konci se šance přelévali z jedné strany na druhou, ale žádná nebyla úspěšná, takže jsme se spravedlivě rozešli s remízou.

autor: Miloš Kopecký

• Sestava: Martina Famfulíková - Vojtěch Huryta, Ondřej Žďára, Vojtěch Paťava, Lukáš Mach, Šimon Flídr, Jan Kvapil, Sára Vomočilová, Jan Kopecký, Filip Flídr, Matěj Rejman, Vojtěch Štěpán, Zuzana Famfulíková