V sobotu 11.5. od 17:00 čeká muže derby v Dolním Újezdě. Od 15:00 jim "předzápas" obstará utkání starých gard.

V neděli 12.5. od 9:30 se na hřišti koná turnaj starších přípravek.

Dojem nad Zlato

Přípravka

Dojem nad zlato

Starší přípravka

7.10.2023 Pomezí

Turnaj nás nezastihl v nejlepší formě. Chyběl brankář a typický útočník, který by vstřelil branku. Po protočení brankářů se ukázalo, že Lukáš Poslušný přeci jen zdědil nějaké geny po dědovi ;-)

Pomezí - Morašice 11:0 (4:0)
Morašice - Kunčina 0:8 (0:6)

Sestava: Max Čechal, Matouš Jetmar, Jiří Kubík, Jan Langr, Lukáš Poslušný, David Soukup, Viktor Špás, Matyáš Tóth, Matěj Vrbica, Šimon Vrbica, Patrik Vukmirovič, Josef Žatečka

14.10.2023 Morašice

Na turnaj nedorazila Radiměř. Odehráli jsme dva zápasy s Městečkem Trnávka. První (oficiální) zápas jsme prohráli 7:2, kdy nám jeden výjimečný borec z Trnávky dal 5 kusů.

Morašice - Městečko Trnávka 2:7

Mladší přípravka

8.10.2023 Telecí - zrušeno pro podmáčený terén
15.10.2023 Březová nad Svitavou