V sobotu 11.5. od 17:00 čeká muže derby v Dolním Újezdě. Od 15:00 jim "předzápas" obstará utkání starých gard.

V neděli 12.5. od 9:30 se na hřišti koná turnaj starších přípravek.

Opatov vs Horní Újezd/Morašice

Šikovní, ale malí

Zápas rozhodla naše výšková a silová převaha. Soupeřovi děti působily šikovně, za rok je asi čeká dobrá sezóna, ale fyzický handicap byl pro ně tentokrát ještě příliš velký.

• Sestava: Jaroslav Chaun - Sára Vomočilová, David Klusoň, Terezie Čejková, Martin Čejka, Matěj Kovář, David Boček, Michal Kovář, Samuel Vomočil, František Flídr, Šimon Flídr, Dominik Prokop, Jonáš Rovner, Antonín Krejsa
  • Góly: Samuel Vomočil 2, David Boček 2, Šimon Flídr 2, Dominik Prokop 2, Sára Vomočilová, David Klusoň