V sobotu 11.5. od 17:00 čeká muže derby v Dolním Újezdě. Od 15:00 jim "předzápas" obstará utkání starých gard.

V neděli 12.5. od 9:30 se na hřišti koná turnaj starších přípravek.

Bystré vs Horní Újezd/Morašice

Mladší žáci

Pořád na kontakt

Do našeho dalšího zápasu, tentokrát v Bystrém, vstoupili lépe domácí, kteří byli v první půli aktivnější, lépe tvořili hru a byli za to odměněni brankou. Až poté jsme se začali probouzet a soupeři vyrovnávat i herně. Aktivněji jsme vstoupili i do druhé půle, ale nechali jsme si dát druhý gól. To nás vybudilo k ještě vyšší aktivitě, za což jsme byli odměněni dvěma góly v krátkém čase. Od té doby jsme byli těmi lepšími na place, jen jsme nedokázali zužitkovat žádnou z mnoha šancí. Dělba bodů je spravedlivá pro oba týmy – my jsme malinko šťastnější za bod ze hřiště soupeře, který nám tak v tabulce neodskočil.

• Sestava: Jaroslav Chaun - Sára Vomočilová, David Klusoň, Martin Čejka, David Boček, Michal Kovář, Samuel Vomočil, František Flídr, Šimon Flídr, Dominik Prokop, Miriam Vomočilová
  • Góly: František Flídr, Šimon Flídr